Můj příběh

Pokud hledáte výrobky tvořené od A do Z v Česku, můžete se spolehnout, že jste na správném místě.

Vytvářím pro vás oblečení a doplňky, které vám budou každý den dělat radost a pomáhat cítit se skvěle.

Vybírat můžete z celé řady kvalitně zpracovaných věcí, určených pro dlouhodobé praktické používání. Velký důraz dávám výběru českých materiálů/dodavatelů a využívání textilního odpadu.

Jmenuji se Hana Jandáčková Balcarová. Mám dosti nové příjmení. Nedávno jsem se provdala za mého muže Petra, se kterým už máme syna Marka. Snažím se vstřebávat každý okamžik a i ze špatného si vzít něco dobrého. Od mala mám zápal pro veškeré tvoření. Z toho důvodu je můj život protkán množstvím výtvarných technik a neustále přicházím na něco nového, co musím vyzkoušet.

Co se týká mého profesního života, tak zaměstnaná jsem byla pouhý jeden rok a od té doby podnikám. Miluji poznání, ačkoli mě škola klasických předmětů nikdy moc nebavila. Mám dvě střední školy s výučním listem (krejčí, kuchař číšník) a maturitní zkoušku (podnikání v oboru).

Musím zde zmínit, že miluji svou rodinu, bez které bych nedokázala zhola nic. Největšími pomocníky mi jsou především moji rodiče. Podporovali mě v začátcích a dodnes mi hodně pomáhají. Mému životu dal úplně nový rozměr syn Marek. Každý den nás svím pohledem na svět učí něco nového a je pro mě opravdu dar a štěstí být jeho matkou. Mám kolem sebe spoustu dalších skvělých lidí, které zajímá, co dělám a podporují mě, což je k nezaplacení a nikdy jim to nebudu schopna dostatečně oplatit.

Moc bych si přála, aby vše, co vyrábím, našlo lidi, kterým budou mé věci dělat radost, ale především jim usnadní každodenní život. Byla bych ráda, kdybyste i vy z mých výrobků poznali, jak mě bavilo je vymýšlet a jakou radost mi dělala jejich výroba. Že vše to rozmanité dává dohromady jednoho člověka a značku. Značku s logem vytvořeným v malování, která už mi po těch letech zkrátka přirostla k srdci.

Nyní už víte, kdo jsem a jak tvořím. Budu poctěna když si pořídíte nějaký z mých výrobků.

Prohlížet můžete zde

Nakupovat můžete zde - fler.cz/hanija